X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Yatakhane ve Yemekhane Binaları

Özellikle şantiye ortamları için hızlı üretim ve kurulum özelliği ile öne çıkan yatakhane ve yemekhane binaları teknik ekip ve yöneticiler için zinde ortamlar sunuyor. Uzun ömürlü sınıfa sahip prefabrik hazır yapılar şantiye ortamlarının yanı sıra hastaneler, okullar, öğrenci yurtları, misafirhaneler gibi benzeri ihtiyaçlar için de çok amaçlı yatakhane binaları özel olarak projelendirilmektedir.

 

Karmod teknik ofisinde mimar ve mühendislerce projelendirilen şantiye yapıları ve eğitim binaları uluslararası standartlar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Bir ünitede kaç kişinin kalacağı, kişi başına düşen mekân metrekare standardı, havalandırma sistemi gibi hususlar bu tür yapı projelerinde uzmanlık gerektirmektedir.

 

Prefabrik şantiye ve sosyal tesis yapılarının en önemli üstünlükleri uzun ömürlü olmasının yanı sıra kısa sürede projelendirilip çok hızlı kurulum imkânına sahip olması ve ekonomik fiyat avantajları içermesidir. Bunlarla beraber yapı modelinin de monte vidalı sisteme sahip olması nedeniyle binanın istenildiğinde sökülerek başka mekânlara sevk ve kurulum avantajı sunmasıdır. Bu avantaj özellikle belirli zaman aralıklarını içeren inşaat projelerinin gerçekleştiricisi firmalar için çok önemlidir. Bir kez yaptırdıkları binayı defalarca başka yerlerdeki projelerinde kullanabilmektedirler.

 

1986 yılından beri sektördeki tecrübesini yapılarına yansıtan Karmod günümüzde 80’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmiş güçlü bir markadır. Şantiye yapılarındaki tecrübesini dünyanın ses getiren büyük projelerine çözüm ortağı olarak pekiştirmiştir. İyi organize olmuş teknik ekip ve üretim teknolojisi ile yatakhane ve yemekhane yapılarında güvenilir yapıları en hızlı şekilde üretip kullanıma hazır kurulum gerçekleştirmektedir.