X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Prefabrik Dubleks Konut

Çok odalı daha geniş yaşam alanı beklentileri düşünülerek tasarlanan Karmod iki katlı evler yaşattığı konforla villa tarzında yaşam alanları sunuyor. Her bir planı ferah yaşam alanları sunan çok sayıda model ev uzmanı mimar ve mühendislerce özenle hazırlandı.

 

Prefabrik hazır yapı modelinin getirdiği avantajla yapı statiğini sağlayan panellerin de bağlandığı metal H direkler klasik mimarideki kolon genişliklerine göre çok daha az yer kaplamaktadır. Bu durum modellemede daha geniş oda bölmelerinin yapılabilmesine imkân tanımaktadır.

 

Teknolojik üretim hattına sahip Karmod tesislerinde proje detayları ile birebir özellikteki yapı birleşenleri çok kısa sürede kusursuz olarak hazırlanmaktadır. Kaynaksız vidalı sistemle gerçekleşen ön üretim sonrası kolayca taşınarak yerinde kısa sürede ev uzmanlarınca kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

 

Standart olarak panel sistemli içten ve dıştan boyanarak teslim edilen hazır evler müşteri tercihlerine göre seçenekli olarak ahşap desen fugalı, taş desen fugalı veya yalı baskı gibi dekoratif kaplamalı olarak ta üretim yapılmaktadır. Çift kat binalarda özel hazırlanmış ara kat bağlantı şaseleri alt ve üst kat taşıyıcılarına bağlantı yapılarak yapı statiği güvenli olarak sağlanmaktadır.

 

Elektrik ve su tesisatları ile tüm bağlantı ve armatürleri Karmod tarafından sağlanmaktadır. Yapı iç kısmında standart olarak sıva üstü seyreden tesisat seçenekli olarak içten de yapılabilmektedir. İzoleli duvar paneli ve çatı kaplaması ile maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Duvarı, çatısı, kapısı, penceresi ve tüm detayları ile başka ustalara ihtiyaç duymayan Karmod hazır evler estetiği, fonksiyonel kullanımı ve ekonomik fiyat avantajları ile üstün özellikler içeriyor.

 

Teknik Özellikler