X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Prefabrik Şantiye

Dünyanın ses getiren büyük projelerine prefabrik şantiye ve ofis yapıları üreten Karmod; yöneticiler, teknik ekipler ve işçiler için yeni nesil sistemle zindelik veren hazır yaşam alanları sunuyor.

 

1986 yılından bugüne Karmod hazır yapı sektöründeki başarısı ile 80’i aşkın ülkede ürünleri bulunan güçlü bir markadır. Türkiye’de ve Dünyada inşaattan petrol aramaya, doğal gazdan maden ocaklarına, yol yapımdan havalimanı inşaatlarına çok sayıda büyük projenin işçi kamplarının üretim ve kurulumunda çözüm ortağı oldu.  Olmaya da devam ediyor.

 

Büyük projelerin ofis ve işçi kampları için yönetim ve çalışma ofisleri, yatakhane ve yemekhane yapıları, dinlenme salonları, özel laboratuvarlar, kantin yapıları, kiler, çamaşırhane, wc duş üniteleri gibi yapılar Karmod’un üretimleri arasında yer alıyor.

 

Uzman mimar ve mühendislerle beraber tecrübeli teknik ekiplerle iyi organize olmuş Karmod teknik ofisi; hızlı kurulumlu işçi kamp projelerine tasarım desteği de vermektedir. Yoğun iş temposunda çalışılan ortamlar için zindelik veren yaşam alanları özenle hazırlanmaktadır.

 

Karmod, Azerbaycan’ın başkenti Bakü yakınlarında bulunan Dünyanın şu ana kadar tespit edilebilmiş en yüksek rezerve sahip Şahdeniz 2 adıyla anılan doğalgaz projesinin prefabrik şantiye yapılarının üretimini gerçekleştirdi. Proje tamamlandığında Türkiye üzerinden Avrupa’ya enerji sağlayacak.

 

Yine tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul’un üçüncü havaalanının ilk şantiye yapılarını da Karmod kurdu.

 

Güven veren teknolojimiz, hızlı üretim ve hızlı kurulabilir yapılarımızla Dünyanın her yerinde büyük projelerin şantiye yapılarında Karmod imzası var.