X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Prefabrik Ofis

Yönetim binaları, idari merkezler, genel müdürlükler, satış teşhir alanları, şantiye yönetim, satış ofisi alanları gibi çok sayıda çalışma mekanı ihtiyaçları için prefabrik ofis binaları ideal çözümler getirmektedir.
 

Estetik tasarım özellikleriyle beraber hazır yapı sisteminin getirdiği avantajlar son derece konforlu çalışma mekanlarının kolaylıkla kurulumuna imkan sunmaktadır. Hazır yapı sistemi ile sektörde gelişen ve yenilenen teknolojilerle son derece uzun ömürlü kullanımda yapılar hazırlanabilmektedir.
 

Özenle hazırlanan tasarımlar teknolojik üretim sisteminde çok kısa sürede tüm tasarım detayları yansıtılarak üretilmektedir. Ön üretimi gerçekleşen yapı birleşenleri demonte özellikle kurulum yerine sevk edilmektedir. Uzmanlarca kısa sürede kurulumu gerçekleştirilen prefabrik ofis binaları kullanıma hazır teslim edilmektedir.
 

Hazır yapının duvar sisteminde kullanılan paneller dışta 10 cm kalınlıkta olup oldukça yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahiptir. Çatı sistemi tamamen vidalı sistem metal makaslarla gerçekleştirilmektedir. Çatı örtüsü altına yine metal uzun ömürlü ahşap aşıklar vidalanmaktadır. Sisteminde daha iyi ısı ve ses izolasyonu için çatı örtüsü altına osb döşenmektedir. Kaplamada çok sayıda alternatif vardır. Metal kiremit, shingle, trapez sac vb.
 

Binaların pencere sistemlerinde standart olarak ısı camlı pvc kullanılmaktadır. Ana giriş kapısı güvenlikli çelik kapı olup iç kapılar panel sistem ahşap kapıdır. Yapının elektrik ve su tesisat sistemleriyle beraber armatürleri Karmod tarafından tedarik edilmektedir. Elektrik tesisatı ana akım şebekesine bağlanılabilecek özellikte tamamen kullanıma hazır teslim edilmektedir. Temiz ve atık su tesisat bağlantıları da Karmod tarafından uygulanmaktadır.
 

Kullanıma hazır uzun ömürlü binalarıyla Karmod prefabrik yapılar Türkiye ile beraber Dünyada tercih edilmektedir.