X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Prefabrik Ev

Prefabrik Ev

Sunduğu avantajlarla günümüzün gözde ev tercihlerinden prefabrik ev uzun ömürlü yapısıyla beraber çok ekonomik fiyatlarıyla öne çıkıyor. Kısa sürede üretim ve kısa sürede usta gerektirmeden kullanıma hazır kurulum özelliği de yapı modelinin bir diğer üstünlüğünü içeriyor.
 
Bu yapı modeliyle tek katlı ve iki katlı olarak istenilen plan özelliği ve büyüklükte evler müşteri beğenisine sunulmaktadır. Ev teknolojisindeki yeni gelişmelerle prefabrik yapı modeliyle artık yüksek güvenlikte çok daha uzun ömürlü evler imal ediliyor.
 
İster şehirde ister köyde, ister yaylada ister tatil köyünde hazır ev teknolojisi ile ev sahibi olmak çok kolay. Ev tasarım uzmanlarınca ergonomik kullanım özelliğinde hazırlanan çok sayıda plandan ihtiyacınız olanı seçmenizle ev üretimi başlamış oluyor. Bant sisteminde makina teknolojisi ile de monte ön üretimi kısa sürede hazırlanan yapı birleşenleri nakliye taşıma standartlarında montaj yerine taşınarak kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim ediliyor. Evin üretiminden kurulum aşamasına başka ustalara gerek kalmadan iç ve dış boyasına kadar her şey yapılıyor.
 
Hazır evler olarak ta bilinen sektörde üretim gerçekleştiren çok sayıda marka var. Bu markaların önde gelenlerinden biri de Karmod. Karmod 1986 yılından bugüne sektördeki tecrübesiyle günümüzde 82 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş güçlü bir markadır. Uzman mimar ve mühendislerce hazırlanan Karmod hazır konut modelleri kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile modern üretim hattında ön imalat gerçekleştirilmektedir. Ön üretimi yapılan ürünler Türkiye’de veya dünyanın neresinde olursa olsun nakliye kolaylığı ile taşınarak Karmod uzmanlarınca kullanıma hazır kurulum yapılarak bir kaç gün içerisinde teslim edilmektedir.
 
Evi oluşturan tüm üniteler çatıdan duvara, çatı kaplamasından pencere ve kapılara, elektrik ve su tesisatlarından armatürlerine her detayıyla başka ustalara ihtiyaç duymadan müşteri kullanımına sunulmaktadır.Karmod kaynaksız vidalı teknolojinin en önemli özelliği uzun ömürlü yapı niteliğinde olmasıdır. Statik hesaplamaları her plana özel yapılmış Karmod yapıları güvenlikle beraber yüksek konfor beklentisi olanlar için özenle hazırlanmıştır. İster tek katlı ister iki katlı Karmod’un tüm konut modellerinde fonksiyonel kullanımda yaşam alanları özenle hazırlanmıştır.
 
Yapının duvar sistemi yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlarken çatı kaplaması altında kullanılan metal makas ve metal örtü altı âşıkları yapıyı son derece dayanımlı kılmaktadır. Pencere sistemlerinde ısıcamlı öne çıkmış uluslararası kalite standartlarına sahip markalar tercih edilmektedir. İç kapılar panel kapı sisteminde olup ana kapı güvenli çelik kapı sistemine sahiptir. Elektrik ve su sisteminde kullanılan malzeme ve armatürler birinci kalite markalardan tercih edilmektedir.