X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları

Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları

Fransızcadan dilimize geçen kelime çoğunlukla kalabalık aileler için yapılan ve katları birbirine içten merdivenle bağlayan iki katlı konutlar için kullanılmaktadır. Standart üretimli dubleks konutların oldukça 
yüksek maliyetleri daha ekonomik yapı arayışlarına neden olmuştur. Bu açıdan bakıldığında dubleks prefabrik ev fiyatları ile bu beklentinin karşılanmasında oldukça başarılı bir alternatif sunuyor.Prefabrik yapı sektöründe hizmet veren Karmod prefabrik ev tasarımları uzman mimar ve mühendislerce çok sayıda alternatif içeren konforlu ve ergonomik planlarda estetik görünümde özenle hazırlanmaktadır. 
Son derece konforlu iki katlı konutların hazırlanmasında yüksek üretim teknolojisi kullanılmaktadır.
 
Karmod’un modern tesislerinde kaynaksız vidalı sistem üretim hattında yapı birleşenlerinin tamamı yüksek kalite ve güvenlikte imal edilmektedir. Tüm modellerde kullanılan standart alternatifli ölçülerdeki yapı birleşenleri yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ön üretimi gerçekleştirilen ev birleşenleri duvardan çatıya, pencereden kapıya, tüm armatürlerine kadar kurulum yerine sevk edilmektedir. Kullanım yerine sevk edilen iki katlı konut Karmod uzmanlarınca kısa sürede uzun ömürlü dayanım ve kalitede kurulum yapılmaktadır.
 
Konutun uzmanlarca kurulumundan önce Karmod tarafından daha önce verilen prefabrik ev planları çerçevesinde su basmanı olarak ta bilinen zemin betonunun atılmış olması gerekmektedir. Düz zemin üzerinde montajda kolaylık sunan taban u’larının yerleştirilmesinden sonra uygun köşeden yapı taşıyıcılarını da üzerinde bulunduran panoların montajlanması ile konutun birinci kat montajına başlanmış olmaktadır. Geçmeli ve vidalı sistem avantajı ile birinci kat kısa sürede kurulmaktadır. Bu süre yapı büyüklüğüne göre değişmekte olup ortalama 1 gün gibi çok kısa bir zaman dilimini içermektedir.
 
Panolar projeye göre kapı ve pencere alanları, iç bölmeler zemin u’ları üzerinde terazide montajlanmaktadır. 
 
Diğer taraftan da elektrik ve su tesisatı da eş zamanlı olarak birlikte yürümektedir. Bir sonraki aşamada plan ve bina statiğine göre ara kat taşıyıcıları montajlanarak ikinci kat montajına geçilir. Aynı şekilde yürütülen montaj üst panoların üzerine çatı makaslarının bağlantılarının yapılacağı özel omegların montajlanması ile devam eder. 
 
Çatı makasları yerleştirilen konutun çatı örtüsü oltı metal aşıkları da vidalanarak çatı örtüsü sonrası derelerle ana montaj tamamlanır.  Karmod dubleks evlerde kullanılan iç merdiven özel taşıyıcı metal karkas üzerine ahşap kaplama yapılmaktadır. Son derece estetik özellik taşıyan merdiven plana göre düz veya döner sistemle tasarlanmıştır.Uzun ömürlü yüksek kalitesiyle beraber son derece ekonomik fiyatlar içeren Karmod iki katlı konutların gerek tasarımları gerekse ferah mekânları düşünüldüğünde beklentilerin çok üstünde ev konforu sunduğu bir gerçek.