X
444 20 35
Türkiye’nin Her Yerindeyiz
COPYRIGHT © KARMOD 2014

Çelik Konstrüksiyon Villa

Çelik Konstrüksiyon Villa

Çevre unsuruyla beraber yüksek güvenlik düşünülerek inşa edilen lüks konutlar için uzun ömürlü yapı özelliği ve kısa sürede kullanıma hazır kurulum imkanıyla çelik konstrüksiyon villa çözümlerini öneriyoruz. Uzun yıllar kullanım ömrü düşünüldüğünde klasik betonarme sistemindeki yapıların dezavantajları çelik ev sisteminde avantaja dönüşmektedir.Yapının en belirgin özelliği uzun ömürlü yapı sınıfında yer almasıdır. Villanın ana taşıyıcı karkasını oluşturan metal madde esnek kırılgan olmayan özelliği ile maksimum kullanım ömrü sunar. 1 ve 2 dereceli deprem kuşağında yer alan ülkemiz için son derece güvenlidir. Yapının bir diğer avantajı kısa sürede kurulum imkânı sunmasıdır. Teknolojik üretim hattında tam proje özelliklerinde milimetrik olarak hazırlanan yapı parçaları kurulum yerinde özel statik güvenli özelliğe sahip vidalı sistemle birleştirilerek kısa sürede kurulabilmektedir. Betonarme yapılardaki kuruma gibi sistemler bu yapı modelinde zaman açısından avantaja dönüşür.
 
Kısa sürede kurulumun getirdiği iki avantajı da burada belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi işçilik maliyetlerinin çok az olması bir diğeri de zaman açısından çok kısa sürede çelik evlerin tamamlanabilir özellik taşımasıdır.Modelin yapısal özellikten kaynaklanan üstünlüklerini de şöyle belirtebiliriz. Çelik konstrüksiyon yapı modeli her türlü duvar ve kaplama uygulamalarına kolaylık sunar. Kompoze ve alüminyum kaplama, cam cephe kaplama sistemi, ahşap kaplama veya benzeri diğer uygulamalar kolayca uyarlanabilir.Yapı sisteminin bir diğer avantajı sektörde hizmet sunan Dünya genelinde projeler gerçekleştirmiş güçlü markaların bulunuyor olmasıdır. Bunların başında şu ana kadar 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla adından sıkça söz ettiren Karmod yer alıyor. 
 
Karmod sahip olduğu üretim teknolojisi ile uluslararası standartlara sahip yüksek kalitede çelik villalar imal edip müşterilerine anahtar teslimi hizmet sunmaktadır. Müşteri tercihlerine göre tek katlı veya iki katlı çok sayıda fonksiyonel planda üretimi yapılan uzun ömürlü hazır konutlar estetik ve konforlu yapı özelliğine sahiptir.Karmod’un ev tasarım uzmanlarınca müşteri beklentileri de dikkate alınarak özenle hazırlanan ev modelleri bant üretim sisteminde kısa sürede ön üretim yapılarak ev kurulum uzmanlarınca yerinde kullanıma hazır teslim edilmektedir. Duvar ve çatı sistemi, elektrik ve su tesisat ve armatürleri, kapı ve pencereleri, özel uygulamalarıyla boyaya kadar her detay Karmod ekiplerince gerçekleştirilmektedir.
 
Karmod’un çevre dostu modern fabrikasında dönüşümlü özellikte üretilen hazır evler uzun yıllar güvenli kullanılabilir yapıda olup istendiğinde birleşimli de monte özelliğin verdiği avantajla sökülerek başka mekânlara kurulum yapılabilmektedir. Güvenle oturabileceğiniz bir villa için Karmod kalitesi en iyi tercih olacaktır.